Mam na imię Dominika
jestem miłośniczką nowych technologii
i entuzjastką uczenia innych.

Z wykształcenia jestem specjalistką ds. Business Intelligence, doradczynią zawodową,  pedagogiem, specjalistką ds. szkoleń oraz trenerem  zatrudnienia  wspieranego,  a z zamiłowania do ludzi trenerem i szkoleniowcem. Jako egzaminator ECDL Base, wykładowca w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie, latarnik Polski Cyfrowej Równych Szans oraz konsultantka w zakresie szkoleń  duży nacisk kładę na edukację i realizację celów. Studia podyplomowe oraz liczne szkolenia (m.in certyfikat egzaminu 98-364  MTA Database Fundamentals Microsoft Technology Associate)  ułatwiają mi przekazywanie aktualnej wiedzy.   

Posiadam 18 letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i warsztatów grupowych z zakresu obsługi komputera jak i treningu umiejętności miękkich. Prowadzę indywidualne lekcje, konsultacje, pomagam w rozwiązaniach businessowych.

Wskazówki  dotycząca obsługi programu czynią pracę łatwiejszą na co dzień.

Najważniejsze w mojej pracy jest indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Dlatego dużą wagę przywiązuję do poznania oczekiwań grupy szkoleniowej bądź indywidualnego klienta. Przygotowane materiały szkoleniowe obszernym podsumowaniem naszej współpracy. Moi klienci bardzo to sobie cenią, ponieważ liczne wskazówki i porady ułatwiają im samodzielne zastosowanie nowo zdobytej wiedzy w pracy zawodowej.

(Wraz z moją rodziną – mężem, dwójką dzieci, mieszkam w Tarnowskich Górach. W wolnej chwili zdobywam góry, a różnego rodzaju aktywności ruchowe są moją pasją. Uwielbiam eksperymentować w kuchni i permanentnie się uczy